Modlany požární útok

19 května, 2018

Na závody do Modlan jsme vyjeli se dvěmi družstvy – mladší a starší žáci. V mladších žácích se na start měli postavit i nováčci, kteří si požární útok zaběhli poprvé den předtím na tréninku. Mladší žáci běželi v sestavě: Honzík R. – koš, Tobík T. – béčko na mašinu, Maty T. – spoj na Bé, Tobík Kaňťák – rozdělovač, Péťa P. – spoj na Cé a proudaři – Milan a Míra. Požární útok se jim povedl skvěle a s časem 21:39 překvapili nejen sami sebe, ale i Káju. Po zásluze brali za tento výkon skvělé 2. místo. Moooc gratulujeme Jako další přišla na řadu kategorie starších žáků, kteří mají v letošním roce z větší části stabilní sestavu: Kubišák – koš, Kačka – spoj na savici, Martin – stroj, Kaňťák – béčka, Jindra – rozdělovač a na proudech Déčka – Dominik a Denis. Požární útok si zaběhli v osobním rekordu a s časem 21:92s zvítězili !!!!!! odkaz na fotky najdete na adrese: https://sdhsrbice1.rajce.idnes.cz/Deti_-_Modlansky_pozarni_utok_19.5.2018/ odkaz na video najdete na adrese: https://youtube.com/channel/UClsZRYkYMGM38FhyHupK4QA/playlists

Chcete náš příspěvek sdílet?