Okresní kolo dorostenců 20.5.-21.5.2022 -Postup na kraj 🥇

21 května, 2022
20220520_161513

Poprvé jsme se  rozhodli zúčastnit okresního kola a přihlásili jsme jednotlivce v kategorii dorost. Bohužel nám zdravotní komplikace dva dorostence vyřadily ještě před závodem –  Emku Nejedlou a Ondru Kantu. Naštěstí se mohli zúčastnit a podpořit naše závodníky jako diváci a pořadatelé je nakonec využili jako rozhodčí na disciplíně mladých hasičů…štafetě dvojic. Mooooc děkuje za skvělou týmovou podporu.

Na start se tak postavili:

Za mladší dorostenky : Tonička Mauleová

Za mladší dorostence: Tobiáš Kanta

Za střední dorost: Martin Kejval a Jindra Srb

V první den závodů měli před sebou 2 disciplíny: Testy a dvojboj. Testy všichni naši závodníci zvládli bez chyby a tak si všichni z první disciplíny brali shodné 1.místo.

Druhá disciplína dvojboj je rychlostní běh na dráze 100m s překážkami….OKNO a hasičák. I v této disciplíně se našim závodníkům dařilo a Tonča, Tobina i Martin postupovali z 1.místa,  každý ve své kategorii . Jindra byl těsně v patách Martinovi na 2.místě.

Poslední a rozhodující disciplínou byly druhý závodní den stovky. Jindra, Martin i Tonča už mají z touto dráhou zkušenost a pro Tobiáše to bylo jeho poprvé.

Výsledky běhu na 100 m s překážkami

Tonča Mauleová: 20,00 s     1.místo – mladší dorostenky

Tobiáš Kanta: 20, 28 s           1.místo – mladší dorostenci

Martin Kejval: 18:91 s            1.místo – střední dorostenci

Jindra Srb: 19:35 s                  2.místo – střední dorostenci

První účast našich dorostenců na okresním kole v požárním sportu má pro nás nakonec zlatou příchuť 🥇🥇🥇.
Tři naši dorostenci postupují z teplického okresu a budou ho reprezentovat na krajském kole za dva týdny.
Za mladší dorost : TOBIÁŠ KANTA🥇 👏
Za ml. dorostenky:  TONČA MAULEOVÁ 🥇 👏
Za střední dorost:  MARTIN KEJVAL  🥇 👏
Těsně za postupem pak na krásném 2. místě skončil za střední dorost  Jindra Srb. 🥈👏