Okresní kolo dorostu Litoměřice 21.5.2023

20230521_131809

Okresní kolo DOROSTU okresu LITOMĚŘICE

NAŠE LADIES EMKA NEJEDLÁ  A  ANTONIE MAULEOVÁ  V AKCI

Naše ladies dorostenky Emka a Tonča se s týmem dorostenek z Vědomic představila v okresním kole . Tým měl okres jen jediný i tak se, ale holky snažili dát ze sebe to nejlepší.

V nabité neděli na ně čekali 3 disciplíny : štafeta 4 x 100 m s překážkami, běh na 100 m s překážkami a na závěr požární útok. Štafetu zvládli holky pěkně – Tonča byla na 3. úseku na kladině a hadicích a Emka byla na 4. úseku na hasičáku. Svou premiéru na startu zvládli pěkně.

Pak už byly na řadě stovky.

Emka zaběhla stovku parádně a cílem proběhla v nádherném osobáku 19,83 s a z do týmu tak přispěla 2. nejrychlejším časem . Gratulujeme. Emka jede na úžasné vítězné vlně.

Tonča  měla jít jen na půl plynu, ale stovku rozeběhla rychleji než má v tuhle chvíli natrénováno. Bohužel jí vysoká rychlost hodila do rotace a po náběhu na kladinu minula druhým krokem náběh a ošklivě se poroučela k zemi. Je to éro a tak se hned oklepala a stovku dokončila.

Na závěr závodního dne holky čekal požární útok a i sním se dokázali pořádně poprat. Bohužel na rozdělovači i byla bitva i se zraněním.

Byla radost holky a celý tým během závodního dne sledovat…stala se z nich dobrá parta. Jako jediný tým pak holky postoupili do Krajského kola, kde už na ně budou čekat soupeřky.

Výhrou dnes bylo hlavně to, že obě holky si při setkání na pohotovosti vyslechli stejný verdikt….jsou v pořádku Držíme palce do dalších bojů.