Osecký pohár 4.6.2011

4 června, 2011

Na závody do Oseka vyjela všechna družstva ze Srbice – muži A, B a ženy.

V Oseku se běželo na dvou drahách – muži a ženy zvlášť. Dráha nebyla v ideálním stavu a proto byly vyloučeny sprinty a běhalo se spíš opatrně.

Všechna naše družstva šla hned za sebou – nejprve družstvo mužů A. Muži A dosáhli času 22,20s a s tímto časem soutěž vyhráli. Potom šly na start ženy – bohužel při sběru savice došlo k zavadění o vypínač mašiny  a tím k vypnutí motoru. Nakonec tak ženy dosáhly až času 32s a obsadily 2.místo za družstvem žen z Unčína. Jako poslední ze Srbic se ukázalo družstvo mužů B, kteří skončili hned na za vítězným družstvem A na druhém místě.

Sestava mužů A- Míra Nosek, Kája Maule, Jára Čuban, David Boucha, Zdenek Maule, Patrin a Jan Váchovi

Sestava mužů B – Nikolaj Minov, Dan Gajarský, Bára Solarová, Gabriel, Zdenek Maule, Samir Boucha, Patrik Vácha

Sestava žen – Magda Mauleová, Lenka Mauleová, Bára Solarová, Míša Nejedlá, Cihla, Martina Mauleová, Stáňa Gerková (kterou jsme si zapůjčily z Unčína)