Požární útok Chabařovice

27 dubna, 2019
Chabařovice 2019

Požární útok v Chabařovicích Na požární útok do Chabařovic jsme vyrazili s družstvem mladších i starších žáků. V Chabařovicíh byly na závodníky připraveny místo obvyklých sklopných terčů – nástřikáče, se kterými většina našich proudařů nemá zkušenosti. Všechna družstva si zaběhla požární útok 2x a počítal se jim ten lepší. Nejprve šla nastart přípravka, pak se připravili zároveň družstva mladších a starších žáků a nakonec startovali dorostenci. Protože se jich přihlásilo málo tak pořadatelé požádali soutěžní družstva o sestavení náhradních týmů za dorost z dospěláků… v našem případě jsme do závodů postavili náš tým starších žáků a doplnili jsme je my trenéři.   Mladší žáci přijeli v sestavě: Honzík Reihs-koš, Tobík Kanta-rozdělovač,  Tonička Mauleová – spoje 2x béčka, 1x céčka, Matěj Maule – levý proud, Vašek Hrbek – pravý proud, Míra Fridrich – céčka, Vítek Spála – savice. Pro dva z nich to byla premiéra na závodech po jednom tréninku útoků. Závod se jim povedl skvěle rozběhnout. Předvedli co mají natrénováno. Trochu je jen potrápily nástřikové terče. I tak byl jejich výkon moc vydařený a umístili se na krásném 5. místě z 11ti družstev.  Starší žáci přijeli v sestavě: Martin Kejval- stroj, Ondra Kubiš – koš, Jindra Srb – rozdělovač, Ondra Kanta- levý proud, Dominik Belej – pravý proud a dál jsme tým doplnili mladšími žáky: Honzík Reihs – savice, Tobík Kanta- béčka. Štěstí jim dnes úplně nepřálo, ale i přesto útok zaběhli v 2. nejrychlejším čase a brali STŘÍBRO!!!  Nakonec se na start postavili starší žáci ještě jednou, se stejnou tratí jen za DOROST. Složení týmu bylo stejné jen místo mladších žáků zaujali trenéři ;-), Kája Maule – béčka, Lenka Mauleová – savice. Tentokrát nám klaplo úplně všechno skvěle a zaběhli si nejrychlejší čas dne 25s na nástřikové terče a brali ZLATO!!!  I když  byl závod dlouhý věřím, že si ho všichni užili tak jako my. Všichni vstoupili skvěle do nové sezóny. Lenka a Kája Fotky najdete na: https://sdhsrbice1.rajce.idnes.cz/Deti-2019-04-27_Pozarni_utok_Chabarovice/   Videa na fejsukové stránce Hasičata Srbice: https://www.facebook.com/groups/492001877497111/

https://sdhsrbice1.rajce.idnes.cz/Deti-2019-04-27_Pozarni_utok_Chabarovice/1364077092

Chcete náš příspěvek sdílet?