Požární útok v Měrunicích – crazy den pro Srbice ;-) 7.5.2022

7 května, 2022
20220507_131119
CRAZY DEN V MĚRUNICÍCH
První zavodní den je za námi. Loňské crazy video mělo nejspíš takový úspěch, že chtěla naše parta nasbírat hned na začátku dostatek materiálu 🤣. Jste úžasná parta všichni a gratulujeme k vaší bojovnosti, že i přes dnešní nepřízeň osudu jste všechny útoky dokončili sestřelením terčů.
MLADŠÍ ŽÁCI startovali v nové sestavě po odchodu ročníku 2010 do starších.
Sestava: koš – Tobík Tomanec, savice – Honza Sabó, béčka – Matěj Vlasák, rozdělovač – Martin Chládok, proudy – Jovanka Savic´a Zuzi Spálová  …..při útoku holky dali klukům pořádně zabrat, díky nedopojeným středům na céčkách . Martin a Matěj se, ale předvedli jako skvělí bojovníci a společně dotáhli útok do konce. Skvělá týmová práce – gratulujeme.
STARŠÍ ŽÁCI SRBICE B – jsme poskládali z nově přešlých kluků a doplnili je mladšími žáky.
Sestava: koš – Milan Zyka, náběr – Petr Prchal, Stroj – Vítek Spála, béčka – Martin Chládok, rozdělovač – Fáňa Maule, proudy – Jovča a Zuzi.  Tahle parta běžela dnes svůj první útok za starší žáky a musíme je pochválit, protože to dali parádně. Bohužel po nešťastném uklouznutí strojníka následoval pád a tak jsme byli rádi, že vodu dokázali dostat až na terče.   Gratulujeme k Vaší bojovnosti. Tahle parta je na začátku své „kariéry“ ve starších a ještě bude mít dost prostoru se předvést ;-).
STARŠÍ ŽÁCI SRBICE A
Sestava: koš – Emka Nejedlá, náběr – Honza Reihs, strojník – Tonča Mauleová, béčka – Matyáš Tomanec, rozdělovač – Tobiáš Kanta, pravý proud – Tobík Tomanec a levý proud – Matěj Maule
Strojníci to měli dnes u nás náročné ;-), ani Tonče se v závodě nevyhlo uklouznutí u základny, které jí trochu zdrželo s plynem, ale zvládla to parádně. Tobík pak pravý proud sestřelil v parádním čase 19:21 s, ke kterému se žádný jiný proudař dnes ani nepřiblížil. Bohužel druhý terč se rozsvítil mnohem později a tak z toho bylo poslední místo.
GRATULUJEME PARTO!!! Dnešní den jsme si s Vámi moc užili a snad jsme si toho smolíčka už vybrali 😉 na celou sezónu dopředu .
Děkujeme pořadatelům za krásný závod.
Kája a Lenka Hasiči Srbice
Fotky a videa najdete v naší galerii na rajčeti.
Chcete náš příspěvek sdílet?