Požární útok v Oseku – Zlato a stříbro pro SRBICE

25 května, 2019
Osecká stříkačka 2019

OSECKÁ STŘÍKAČKA – 25.5.2019   ZLATO A STŘÍBRO PRO SRBICE !!! V sobotu jsme na závody do Oseka vyjeli se dvěmi družstvy. Jedno mladší a jedno starší.  Za mladší žáky se na start připravili: Honza – koš, malej Luky – savice, Míra – béčka, Fáňa – céčko, Tobík Kanta – rozdělovač, Péťa Prchal – pravý proud, Milan – levý proud.  V kategorii mladších žáků byla veliká konkurence – celkem 11 družstev. Útok zaběhli skvěle na své maximum co mají natrénováno a čas 20.83 s byl výborný. Nakonec jejich čas překonalo pouze družstvo Hájských kohoutů a tak naši borci brali skvělé 2. místo. Moooooooc gratulujeme.   U starších žáků byl při pátečním tréninku výpadek v základní sestavě a tak jsme museli zpřeházet posty.  Děkujeme Toničce, která pustila svůj plavecký závod, na který byla nominována  a podpřila hasiče. Starším žákům navíc z řad mladších pomáhal jako vždy Honzík Reihs a Tobík Kanta měl před sebou výzvu a změnu postu na proudaře. Páteční trénink ukázal, že když se chce ….. jde všechno. Na start závodu tak šli v sestavě: Ondra Kubiš – koš, Honzík Reihs – savice, Martin Kejval – céčko a stroj, Tonička Mauleová – béčka, Jindra Srb – rozdělovač, Tobík Kanta – levý proud, Ondra Kanta – pravý proud. Protože klukům na závodech v Modlanech neprospělo pozdější startovní pořadí a byli nervózní z výkonů ostatních týmu tak jsme tentokrát využili brzského příjezdu na závody a přihlásili jsme je jako 1. na start v kategorii. Tak, aby bojovali jen sami se sebou. A ……… povedlo se!!!! Zaběhli skvěle, předvedli to co umí a změna v sestavě na nich nebyla znát. Skvělý čas 18:35s pak už nikdo nepřekonal a naši borci brali zaslouženě ZLATO!!! – 1. místo  – mooooooooooooooooc gratulujeme.  Jako již tradičně byla v Oseku skvělá atmosféra, skvělé občerstvení a krásný den měl pro Srbice nakonec i krásnou ZLATOU a STŘÍBRNOU barvu. Moc všem děkujeme a těšíme se na další závody. Lenka a Kája Hasiči Srbice  Fotky najdete na: https://sdhsrbice1.rajce.idnes.cz/Pozarni_utok_OSEK_25.5.2019_Zlato_a_stribro_pro_Srbice

https://sdhsrbice1.rajce.idnes.cz/Pozarni_utok_OSEK_25.5.2019_Zlato_a_stribro_pro_Srbice/1370799084

Chcete náš příspěvek sdílet?