Požární útok v SRBICÍCH – zlato!!!!!

16 června, 2018

Dnešní krásné závody na domácí půdě v SRBICÍCH. 
Poprvé v této sezóně jsme měli velkou účast mladších žáků a tak jsme konečně mohli posatavit do závodu 2 družstva. Obě skvěle předvedla to co mají natrénováno a to je čas na 21s. Srbice B mladší: Matyáš, malej Luky, velkej Luky, malej Tobík, velkej Tobík, malej Péťa, velkej Péťa 

:-)…tahle sestava běžela letos v tomto složení poprvé a dali si krásný čas 21.67 a skončili na skvělém 4. místě. Srbické Áčko mladší: Tonička, Adélka, Emička, Honzík, Tobík, Míra, Matěj si zaběhli standartní natrénovaný čas 21:71s a jen o pár setinek zůstali za Bé týmem na krásném 5.místě. 
 Starší žáci nastoupili jako letos pokaždé v sestavě: Ondra Kanta, Ondra Kubiš, Kačka, Martin, Jindra, Denis a Dominik – ukázali, že co mají natrénováno … to UMÍ!!! V závodě zvítězili s krásným časem a osobním rekordem této sestavy 18:90s . ZLATO BYLO DOMA!!!
 Krásný den a závod (poslední závody sezóny) jsme zakončili malým překvapením pro děti….. vodní bitvou 

:-D. 
 Děkujeme všem rodičům za pomoc a těšíme se s Vámi do další sezóny. Lenka a Kája Hasiči Srbice   první fotky najdete na : https://sdhsrbice1.rajce.idnes.cz/Deti_-_pozarni_utok_SRBICE_16.6.2018/ videa a profi fotografie se připravují 

Chcete náš příspěvek sdílet?