Požární útoky ŠTRBICE

22 září, 2019
Štrbice 2019

1. ROČNÍK SOUTĚŽE O POHÁR STAROSTKY SVĚTEC VE ŠTRBICÍCH Po krásném sobotním závodu jsme vyrazili na závody i v neděli. Tentokrát s dětmi poprvé do Štrbic na 1. ročník soutěže o pohár starostky Světec. Tato soutěž měla oproti závodům v okrese odlišná pravidla ohledně mašiny. Štrbičtí jezdí seriál závodů Podřipské ligy a tak pravidla byla obdobná i ve Štrbicích a s přetkalovým ventilem byly povolené i silné mašiny, které jinak používají na své závody dospěláci. Na závody dorazila  i velká konkurence  týmů z podřipské ligy. Vzhledem k tomu, že díky tréninkům na seriál závodů Stimaxu nebylo moc prostoru pro trénink útoků. Vzali jsme sebou pouze sesběhané družstvo starších žáků. V pátek na tréninku si po šedesátkách 2x zaběhli útok a i když jsme neměli připravenou časomíru tak ale útoky vypadali hodně vydařeně. Starší žáci ve složení: Martin Kejval – strojník, Ondra Kubiš – košař, Honza Reihs – středař, Tonička Mauleová – béčkařka, Jindra Srb – rozdělovač, Tobík Kanta – pravý proud, Ondra Kanta – Levý proud. Když si začali ostatní tými zahřívat mašiny a všude kolem nás se rozezněly nadupané motory,  naši borci začali trošku nervóznět …. přeci jen šlo o závod „trabantů“ versus „sporťáci“.  Plán byl jasný : KLID a ukažte co máte natrénováno! Na start se postavily jako 8. a do té doby se týmům moc nedařilo. ZÁVOD ZABĚHLI PARÁDNĚ, TRENÉR NAJDE VŽDY MÍSTEČKA PRO ZLEPŠENÍ A REZERVY, ALE KLAPLO JIM TO SKVĚLE. SKVĚLE!!!!!!! KDYŽ SE PO SESTŘELENÍ TERČŮ ČASOMÍRA ZASTAVILA NA ČASE 17.90 s VYPUKLA BLÁZNIVÁ RADOST VŠECH ZÁVODNÍKŮ I TRENÉRŮ. NÁDHERNÝ OSOBÁK !!!!!! 17.90 s  Radost jim naštěstí nezkazilo, ani když je pak s nadupanou mašinou přeskočilo družstvo z Hrobců.  V obrovské konkurekci se neztratili za skvělý čas brali skvělé umístění.   2. MÍSTO PRO SRBICE VŠEM ZÁVODNÍKŮM A TRENÉROVI PATŘÍ OBROVSKÁ GRATULACE.   

1. MÍSTO   HROBCE          16.29

2. MÍSTO   SRBICE           17.90

3. MÍSTO   BROZANY        18.50

4. MÍSTO   OBORA            21.11

5. MÍSTO   OBORA            22.04

6. MÍSTO   ČERNOUČEK     22.28

7. MÍSTO   MODLANY        23.03

8. MÍSTO   H.BEŘKOVICE   23.11

9. MÍSTO   HÁJ                 28.50

10.MÍSTO   ŽELENICE        29.73

11.MÍSTO   BOLETICE        69.86 

KRÁSNÝ VSTUP DO NOVÉ SEZÓNY STARŠÍCH ŽÁKŮ. GRATULUJEME LENKA A KÁJA HASIČI SRBICE VIDEO I ODKAZ NA FOTKY NAJDETE NA FEJSBUKU: HASIČATA SRBICE 

https://sdhsrbice1.rajce.idnes.cz/Deti_-_2019_09_22_Pozarni_utok_Strbice/1402918316

Chcete náš příspěvek sdílet?