Požární útoky v Oseku 28.5.2022

28 května, 2022
20220528_123519
POŽÁRNÍ ÚTOK V OSEKU
Krásné závody i když si s námi počasí hodně zahrávalo ……déšť, vítr, slunce a zima ……. ;-). Do Oseka jsme vyjeli se dvěma týmy.
Mladší sestava: Tobiáš Tomanec- koš, Honza Sabó- savice, Matěj Vlasák- béčka, Martin Chládok – rozdělovač, Zuzi Spálová a Jovča Savic‘ – proudy.
Tahle sestava už za sebou měla letos jeden útok v Měrunicích, kde došlo k nedopojení céček a tak si to holky tentokrát krásně pohlídali. Útok byl parádně rozběhnutý a i když rychlost vody trochu přibrzdil kotrmelec rozdělovače, tak si vedli parádně a dostříkli v čase 20:02 s. I ostatní týmy dnes předvedli parádní výkony a v kategorii mladších žáků bylo opravdu na co se dívat. Kohouti z Háje soutěž začali a teda parádně s časem 18,21 s. Nejlepší výkon dnešního dne pak předvedli v osobáku borci z Modlan s časem 17,77 s. Gratulujeme jim k úžasným výkonům. Naše parta se zařadila se svým časem hned za ně na krásné 3. místo z 11ti týmů. Gratulujeme.
Sestava starších měla díky velkým výpadkům na postech pár změn: Tonča Mauleová- stroj, Míra Fidrich- savice, Tobiáš Kanta – koš, Matyáš Tomanec – béčka, Fáňa Maule – rozdelovač, Vítek Spála a Tobík Tomanec- proudy.

Útok rozeběhnutý excelentně, ale …ale….i tentokrát se rozdělovač rozhodl pro kotrmelec. Bohužel štěstí už při nás nestálo a tak při přetočení došlo k odpojení céčka. Musíme je moc pochválit jak rychle reagovali -strojník, béčkař a rozdělovač  – útok dokončili  umístili se na 4. z pěti 😉.
Jsme na Vás pyšní….dáváte do toho srdce a velký kus sami sebe a to je to hlavní. ….a hlavně bez zranění ;-).
Kája a Lenka Hasiči Srbice
Chcete náš příspěvek sdílet?