SOUSTŘEDĚNÍ SRBICE 6.7. – 13.7.2023

14 července, 2023
20230707_094900

SOUSTŘEDĚNÍ SRBICE 6.7.-13.7.2023

Soustředění 2023 jsme kvůli účasti na MČR dorostu v letošním roce posunuli a zahájili jsme ho až 6.7. po nočních závodech ve Štrbicích. Na soustředění se sjela většina STIMAX TÝMU!!!

Partu jsme rozdělili na dva týmy – názvy si vybrali sami 😉  :

ŽELVIČKY: Martin Kejval, Ondra Kanta, Emka Nejedlá,  Milan Zyka, Franta Maule, Martin Chládok a Matěj Vlasák

ASYNE: Ondra Kubiš, Tobiáš Kanta, Tonča Mauleová, Míra Fidrich, Vítek Spála, Péťa Prchal a Zuzi Spálová

V týmech i mimo ně pak závodili v různých disciplínách jako již tradičně – požární útoky, sprinty, TFA,  ale přidali jsme i pro naše borce nové disciplíny – štafeta CTIF, útok CTIF, štafeta dvojic a mnoho dalšího. Byli jsme svědky úžasných sportovních výkonů, při kterých nám padla brada, parádních zlepšeních, ale i velké bojovnosti a týmovosti. Zažili jsme s touto partou spoustu smíchu a byla radost to s nimi prožívat. Gratulujeme vítězům z týmu Asyne, kterým se podařilo zvítězit ve 12 ti disciplínách, ale gratulujeme i vítězům z týmu Želviček, kterým se podařilo zvítězit 9x. Protože u nás není poražených. Jediným mráčkem na soustředění bylo bohužel zranění Vítka, který během 3 dne při závodě nešťastně podklouzl a odnesl to zlomenou nohou :(.  Vítek je bojovník a my mu posíláme domů hodně sil .

Den 1. ubytování na JPO 2 Krupka
● zabydlení
● rozběhání na stadionu
● procházka na tříšť a pak na Kalvárku
🙈🤣 škatulátka v lese
● studená večeře a relax
● malá večerní procházku do parku
                         ASYNE
                     ŽELVIČKY
2.DEN
● dorost nová sestava útoku Kubiš rozdělovač, Martin – proud a Míra zkoušel velký náběr
● starší žáci si poprvé vyzkoušeli disciplíny plamene- Štafetu dvojic a štafetu CTIF
● vynikající oběd v Srbická Krčma a relaxujeme
● závody ve sprintu na 60 m a zrodila se nová hvězda… Ondra Kubiš 🥇
●závody v motání hadic
● štafeta dvojic a Štafeta CTIF
3. Den
● dorost trénink útoků na tohatsu a opět novinky v sestavách….točíme/zkoušíme
● starší trénink rozdělovač a bariéra a pak útok v nové sestavě
● skvělý oběd a relaxujeme v hasičárně
● útoky / útoky / útoky
● bohužel došlo i na zranění a tak držíme palce ať je Vítek brzy fit zase s námi 👍
4.DEN
● úklid boudy na dráze
● trénink a závod v zapojování rozdělovače
● závod v balení hadice TFA styl
● výborný oběd a relax v hasičárně
● úklid boudy s vercajkem na útok a TFA
● sprint na 100 m
● losované útoky
● večeře a relax u vody a na dráze
5 .DEN. 10.7 2023
● útok CTIF …viděli jsme všichni úplně poprvé a podle toho to i vypadalo 🙈🤣
● Železný hasič- Ondra s Martinem pro všechny připravili TFA dráhu a dali jsme si závody
● výborný oběd a v hasičárně balení mašiny na opravu a pak relax
● odpoledne útoky, různé mixy týmů na malý útok a nakonec i na malý útok s velkým zadkem
● útoky nám přerušil velký déšť, který si ale dorost pořádně užil 🙈🤣
6 .DEN 11.7 2023
● ráno jsme začali focením naší party
● Útoky velké mixy v týmech Želvičky×Asyne
Malý útok s velkým zadkem …dnes si snad každý zkusil vše….dorost vystřídal všechny pozice na zadku a starší si kombinovali předek. Útoky bohužel už skončili….Hasiči jsou na suchu…došla voda 😱. A tak nás čekají teď jen suché disciplíny.
● Oběd a relax v hasičárně
● CTIF útok jsme po první zkušenosti..kdy to byl jeden velký chaos rozložili na více částí a už to začíná vypadat trochu koukatelně😉🤣
● Večer relax u bazénu, v bazénu, hry a zábava
7 .DEN 12.7.2023
● ráno jsme začali focením týmu a posílali jsme vzkaz našemu Vítkovi, který nás musel kvůli zranění opustit …✊️🌠🍀
● Dopoledne jsme dali sprinty na 60 m a pak si zkusili závody v předávkách na 60 m
● Po dobrém obědě následoval relax v hasičárně
● dorost trénoval rozdělovač na stovky
● starší trénovali štafetu dvojic a roztahování hadic na útok CTIF
Jak se blíží konec tak jsme ale všichni i víc a víc KO a tak jsme za závěr odpoledne vymýšleli blbosti….kliky…nejlepší je Kája 💪
A pak jsme vytáhli provaz a byla z toho probíhačka
● po výborné večeři se, kdo chtěl vyblbnul v bazénu a dorost hrál Dixit.
8 .DEN 13.7.2023
Osmý den …Teda nějak jsme to letos natáhli 🙈🤣.
Ráno jsme zabalili a přesunuli se na dráhu připraveni na útoky. Ozvalo se eeech, aaach…já nemůžu 🙈.
A nakonec si na dopoledne vymysleli program sami a rozhodně se neflákali.
● Déčkový útok – který si zaběhli ve čtveřicích.
A pak přišel s nápadem Kubiš útok v méně lidech…jestli to jde. No a ono to šlo 🙈🤣.
● PÚ ve dvojicích….no sranda byla
● A největší úspěch soustředění se zadařil díky Karel Maule Kájovi…dnes nám přivezli náklaďák plný tartanových koberců ze stadionu v Ústí, který je v rekonstrukci….🥇💪
A jak jinak zakončit tohle parádní soustředění než blbnutím a smíchem. A stačila k tomu jen džberovka a káď. Rozdali jsme ceny vítězům z týmů ASYNE a z týmu ŽELVIČKY . Bylo to těsné. Loučíme se s Vámi a posíláme hodně sil a rychlé srůstání kostičky Vítkovi …drž se chlape.
Byl to úžasný týden. Jste báječná parta.
Děkujeme Srbická Krčma za skvělé obědy a večeře a dnes mňám svíčková a navíc překvapení – melouny….díky díky moc za Vaši péči.