STIMAX CUP CHOMUTOV

21 září, 2019
Stimax Chomutov

  STIMAX CUP CHOMUTOV 21.9.2019 Na posledním závodě ze seriálu Stimax cupu v Chomutově nás přivítalo úžasné slunečné počasí. Ve stínech bylo sice chladno, ale to nám náladu nezkazilo.Do posledního závodu jsme přihlásili i dva nováčky z mladších žáků, kteří začali tuto disciplínu teprve trénovat – Péťa Prchal a Vítek Spála. Jako první šla na start ještě naposledy za katerogii mladších žákyň naše Tonička. Při prvním pokusu se zasekla na rozdělovači a tak čas z prvního pokusu byl 24,07 s. Do druhého pokusu dala všechno..krásně jí klapl běh i hadice a cílem proběhla s časem na 19ti vteřinách. O to větší zklamání pro ní byl pak červený praporek …došlo bohužel k rozpojení středů a pokus byl neplatný.  Po té šla na start naše parta mladších žáků:Naše hvězda této dispciplíny Tobík Kanta se nám již vyléčil ze zranění ze závodu v Lovosicích, a tak jsme měli prioritu, aby zaběhl hlavně v klidu a na jistotu … i s jištěním, ale Tobík předvedl skvělý výkon a nejlepších časem z našich 18,66 s se dostal do TOP TEN a umístil se na tomto závodu na krásném 10. místě.   Honzík Reihs zaběhl pěkný výkon (má tam sice rezervy a hadice prostě nejsou jeho kamarádi 😉  ) ale i tak se mu podařil krásný zatím druhý nejlepší osobní čas 19,96 s. Další šel na start Milan Zyka, kterému bohužel při jednom z pokusů spadl ještě před seběr kotouč, i tak si zaběhl pěný čas 22,44s. František měl bohužel při jednom pokusu stejnou smůlu a spadlý kotouč u druhého mu pro změnu nevyšel seběr hadic a tak nakonec proběhl cílem až s časem 25,23. Z mladších už zbývají jen naši nováčci, kteří přijeli hlavně otestovat zda je tato disciplína bude bavit, vyzkoušet si jaké to je a začít sbírat zkušenosti.Péťa Prchal zaběhl parádně a cílem proběhl ve velmi pěkném čase 22,59s.Vítek šel do závodu krásně na plno, bohužel mu štěstí nepřálo ale i tak pěkný vstup do této disciplíny s časem 27,28s. Po té šli na start naši MISTŘI – starší žáciNejlepší čas dne si ve druhém pokusu zaběhl sklvěle Ondra Kubiš a jeho osobáček se tak posunul na 15,90s a obsadil 13. místo. Tesně na paty mu šlapal Ondra Kanta, který si hned v prvním pokusem skvěle zlepšil osobní rekord na 15,95s a skončil hned zaKubišákem na 14. místě.  Jindra Srb si zaběhl pěkný pokus na hranici svého maxima v čase 17,40s a bral 24. místo. Martin Kejval měl smolnou sobotu, ani jeden pokus mu nevyšel podle představ a s časem 19,15s skončil na 30.místě.  Dominikomi se více povedl první pokus a s časem 19,59 se umístil na pěkném 31. místě. Po závodě následovalo vyhlášení nejen tohoto kola, ale i celkové výsledky STIMAX CUPU. Předně musíme pochválit celý tým. Všichni naši závodníci během sezóny předvědli skvělé výkony a neustále posouvali své hranice a zlepšovali své osobáčky. Všem patří obrovská gratulace. A my se těšíme spolu s Vámi na další sezónu. Kája a Lenka Hasiči Srbice

https://sdhsrbice1.rajce.idnes.cz/Deti-Stimax_cup_Chomutov_21.9.2019/

Chcete náš příspěvek sdílet?