STIMAX CUP Lovosice

1 září, 2018

Na závody STIMAX CUP do Lovosic jsme vyrazili s týmem starších žáků a výběrem z mladších. Na těchto závodech se pak mezi sebou utkali v disciplíně: běh 60 m s překážkami. Do Lovosic nás bohužel doprovodilo deštivé počasí a vydrželo po většinu závodu. Srbickým to, ale náladu nezkazilo….pršelo nám štěstí. Většina závodníků si přes nepříznivé počasí doběhla do cíle v osobním rekordu. A to byl pro nás největší úspěch, protože  s tréninkem této disciplíny terpve pozvolna začínáme. Jako první se na start postavila Tonička Mauleová, tu ale zradila jinak její parádní část … a to jsou hadice i tak si  ale zaběhla solidní čas 24,22s  a umístila se na pěkném 13.místě z 22 závodnic. Závod poté pokračoval s kategorií mladších žáků – chlapci 9-11.  Malé Déčko 😉 Dominik Belej si druhým pokusem vylepšil osobní rekord o 4 vteřiny a s časem 20,16 se umístil na překrásném 8. místě z 34 závodníků. Další závodník Tobiáš Kanta si osobní rekord zlepšil o bez mála 5 vteřin a s časem 20,87s se umístil na moc pěkném 11. místě. Honza Reihs si osobní rekord posunul o 3 vteřiny na 21,13s a za tento čas bral 13.místo. Matěj Maule si vylepšil osobní rekord o 2,5 vteřiny a časem 22,27s obsadil pěkné 20. místo. Všem mladším žákům patří obrovská gratulace. Posun v jejich výkonech byl vynikající.  Po měnší pauze, kdy běhaly starší dívky, ve kterých zastoupení nemáme se na start postavili naši starší žáci. V této kategorii soutěžilo 41 chlapců ve věku 11-15 let. Nejlepší umístění z našich získal Martin Kejval, který si osobní rekord posunul o 4 vteřiny a s krásným časem 17,79s obsadil 24.místo. K výbornému výkonu se vyšvihl Jindra Srb, když si zlepšil osobák o 2 vteřiny a s časem 17,90 s obsadil 25.místo. Velké Déčko Denis Belej zaběhl čas 18,93s a obsadil 30.místo. Ondra Kubiš si vylepšil osobní rekord o bezmála 2 vteřiny a s časem 19,27s se umístil na 31.místě. Ondra Kanta se s osobním rekordem 19,80s umístil na 34. místě. Všem patří veliká gratulace. Je vidět, že kluky i naší slečnu tahle disciplína chytla a tak budeme i další tréninky a  zimní přípravu směřovat k jejich zlepšování. Fotografie ze závodů najdete na:   https://sdhsrbice1.rajce.idnes.cz/Deti_-_Stimax_cup_Lovosice_1.9.2018/ Videa ze závodů najdete na: https://www.youtube.com/channel/UClsZRYkYMGM38FhyHupK4QA/playlists   Přijdtě naše závodníky podpořit na další STIMAX CUP, který se pořádá na stadionu v Krupce dne 15.9.2018 od 9  hodin. SDH Srbice   

Chcete náš příspěvek sdílet?