STIMAX CUP Mariánky 14.5.2022 – Jupííí a zase to CINKLO!!!

14 května, 2022
20220514_125401

Zatím naše nejdelší cesta za Stimaxem vedla do Mariánských lázní v Karlovarském kraji ….. a stálo TO ROZHODNĚ ZA TO ;-)!!! Na rozdíl od minulého kola v Ústí nás dnes provázelo celý den sluníčko a úžasné výkony našich závodníků ….. dnes nejde říct kdo byl hvězda týmu….dnes jako hvězdičky zářili všichni a my s nimi. Úžasné výkony, úžasné osobáky a úžasná umístění.

Mladší žákyně B – Zuzi Spálová a Jovanka Savic´

Zuzi si zaběhla první pokus parádně kousek na osobákem a do druhého se opřela ještě víc a byl z toho osobák skoro o vteřinu na parádních 18:28 s ….v tomto kole se umístila na pěkném 8. místě z 25 závodnic. Gratulujeme

Jovča dnes doplatila na to, že moc netrénujeme seběry hadic, ale v obou pokusech bojovala jako lvice a oba pokusy parádně dokončila….gratulujeme.  S časem 28:64 s se umístila na 23.místě .

Mladší žáci B – Tobík Tomanec a Martin Chládok

Tobík Tobíkovo motory dnes nejely úplně naplno i tak si, ale v obou pokusech zaběhl super časy 17:31 s a 17:14 s . V tomto kole se umístil na pěkném 8. místě z 16ti závodníků. Gratulujeme

Martin Martin už v úterý v tréninku předváděl úžasné výkony, ve kterých byla najednou parádní rychlost a dnes to dokázal napálit i na závodní dráze. Prvním pokusem si zlepšil osobák o 3 vteřiny na parádních 17:73 s a umístil se na pěkném 10.místě. Gratulujeme

Starší dívky – Tonička Mauleová

Tonča Toničce dnes chyběla její věrná parťačka Emka, která dnes kvůli zranění musela závod vynechat a tak Tonička bojovala jako za dvě ;-). Po pádu z kladiny v pátečním tréninku byla sice potlučená, ale na jejím zápalu to naštěstí nebylo vidět. Hned do prvního pokusu se pořádně obula a byl z toho skvělý osobák 13:20 s. Tento čas dnes dokázali překonat už jen dvě závodnice a tak se Tonča poprvé na Stimaxu ocitla na stupních vítězů. Gratulujeme k parádnímu 3. místu 42 závodnic.

Starší chlapci – Tobiáš Kanta, Matyáš Tomanec, Milan Zyka, Péťa Prchal, Fáňa Maule a Vítek Spála

Tobina – se svou námořnickou rozvahou naběhl do závodu parádně. Hned prvním pokusem si dal osobáček a poprvé tak pokořil hranici 14 s. Se skvělým časem 13:97 s se umístil na parádním vyhlašovaném 5.místě  z 34. závodníků …….gratulujeme.

Matyáš – dnes zářil a nejen v čistém běhu, ve kterém u nás nemá konkurenci, dnes to vše zapojil i do překážek a hadic a byl z toho parádní osobák o 4 vteřiny a super čas 15:73 s. , se kterým umístil se na pěkném 18.místě. Gratulujeme.

Milan – i přes respekt z bariéry, který teď získal v trénincích dokázal celý závod parádně napálit. Už prvním pokusem si dal osobáček 16:09 s, který ve druhém pokusu ještě vylepšil na úžasný 15:67s a umístil se na pěkném 16.místě…..gratulujeme.

Péťa – už úžasně vypilovat bariéru a když jí napálí v plné rychlosti tak letí 😉 a to se mu povedlo i v dnešním závodě v obou pokusech. Ještě musíme dotrénovat, aby ta rychlost zůstala i v další části tratě….i tak gratulujeme k pěknému času kousek nad osobákem 20:24, se kterým se umístil na 30.místě.

Fáňa – hned prvním pokusem si Fáňa zaběhl osobák 17:86s. Při druhém pokusu ho mohutným hlasem podpořil a popohnal Kája a Fáňa si tak osobák ještě posunul na pěkných 16:46 s. Umístil se na 21. místě.

Vítek – Vítka dnes trošku přibrzdili spoje na hadicích i tak si, ale zaběhl pěkný čas kousek nad osobáčkem 17:38s a umístil se  25 místě.

Dorostenci 13 až 16 – Martin Kejval a Jindra Srb

Marťas – si dnes zaběhl  svou teprve druhou stovku, ale bohužel ho přibrzdil rozdělovač, který ho letos trošku trápí. I tak si, ale zaběhl v prvním pokusu pěkný čas 20:61s, se kterým se umístil na 6. místě z 9ti závodníků.

Jindra – si dnes také zaběhl podruhé tuto dlouhou dráhu a i on se dnes úplně nesešel s rozdělovačem. V prvním pokusu si zaběhl čas 21:61 s a umístil se na 8.místě.

Parádní den pro naše závodníky, parádní den pro nás. Všem ještě jednou moooooooc gratulujeme k úžasným výkonům, ve kterých se každým kolem posouváte za lepšími výsledky.

Děkujeme rodičům, kteří nám pomohli s dopravou závodníků a děkujeme pořadatelům za úžasný závod. Byl to krásný den a bylo na co se koukat.

Kája a Lenka Hasiči Srbice

 

Chcete náš příspěvek sdílet?