Stimax cup Meziboří 30.8.2020

30 srpna, 2020
Meziboří 2020

Na závod STIMAXU jsme vyjeli s 11ti závodníky. Za mladší žáky startovali: Matěj Maule, Milan Zyka a František Maule. Za starší žáky: Ema Nejedlá, Antonie Mauleová, Jindra Srb, Tobiáš Kanta, Honza Reihs, Martin Kejval, Ondra Kanta a Ondra Kubiš.Matěj Maule: Dosáhl nejlepšího umístění a skvělého výsledku. Oběma pokusy si výrazně vylepšil osobní rekord. První pokus zaběhl v čase 16,46s a druhý pokus kvůli dešti o chloupek pomaleji 16,82s. Prvním pokusem se potom vyhoupl na krásnou 5. příčku z 24 závodníků v kategorii. Patří mu obrovská gratulace.František Maule: V prvním pokusu si úžasné vylepšil osobní rekord na krásných 18,89s. Druhý pokus už byl v dešti pomalejší, ale i tak by to měl jako osobák 19,93s. Celkově se umístil na pěkném 9.místě.Milan Zyka: Milan si v prvním pokusu vytáhl „černého Petra“, došlo k zaseknutí hadice o kladinu, ale bojoval a do cíle doběhl v čase 23:78s. Druhý pokus mu už vyšel o poznání lépe a s časem 19:39s se umístil na 11. příčce.Antonie Mauleová: Toničce vyšli oba pokusy i přes opatrnější překonávaní kladiny, skvěle. Skvěle jí sedlo zapojování a tak si oběma pokusy sáhla na krásný osobák. První pokus 15,54s a druhý pokus jak přes kopírák 15,56s. Celkově se umístila na krásném 13. místě z 30ti.Ema Nejedlá: Při prvním pokusu si zaběhl pěkný čas 16,72s bohužel kvůli porušení pravidla držení proudnice byl tento čas neplatný. Při druhém pokusu se zasekla na hadicích a doběhla v čase 19,71s. Celkově se umístila na 24.místě.Martin Kejval: Si oba pokusy zaběhl skvěle kousek nad hranicí osobního rekordu. První pokus ve skvělém čase 14,38s a druhý pokus v dešti za 14,69s. Celkově se umístil na skvělém 11. místě z 52 závodníků.Ondra Kanta: Při prvním pokusu se zasekl na rozdělovači a cílem proběhl v čase 17,81s. Druhý pokus i přes déšť pořádně vylepšil a skončil jen kousek za osobákem v čase 15,29s. Celkově se umístil na pěkném 14.místě.Jindra Srb: Jindra nám udělal obrovskou radost, oba pokusy se mu povedli a znamenali pro něj osobní rekord. První pokus zaběhl v čase 15,73s. Druhým pokusem si osobák ještě vylepšil na krásných 15,30s. Gratulujeme. Celkově se umístil hned za Ondrou na 15.místě.Ondra Kubiš: Ondru zradili v obou pokusech hadice. První pokus doběhl v čase 16:45s a druhý pokus v čase 16:42s. Celkově se umístil na 22.místě.Tobiáš Kanta: Pro Tobíka jsou teď šedesátky hlavně na sbírání zkušeností a tentokrát je krásně a výrazně zlepšil. V prním pokusu si zaběhl skvělý osobák 17,79. Druhý pokus už měl v dešti pomalejší 18:35s ale i tak by to pro něj byl od minulého závodu osobáček. Celkově se umístil na 33. místě.Honza Reihs: Stejně jako pro Tobíka je pro Honzu tato trať nová a tahle sezóna je hlavně na sbírání zkušeností a trénování. Bohužel ho v obou pokusech zradili hadice 23,11 a 25,76s, ale hlavní je že to dobojoval. Celkově se umístil na 48.místě.Všem závodníkům moooooc gratulujeme. Byl to skvělý den, plný Vašich úžasných výkonů.Kája a Lenka Hasiči Srbice

https://sdhsrbice1.rajce.idnes.cz/Stimax_cup_Mezibori_30.8.2020/1457169394

Článek od autora: František Maule
Chcete náš příspěvek sdílet?