STIMAX CUP Ústí n.L. závěrečné kolo

12 září, 2020
Stimax UL září 2020

Na závěrečné kolo Stimax cupu jsme bohužel neměli všechny závodníky předchozích kol. Z mladších se závodů účastnili: František Maule, Míra Fidrich a Matěj Maule. Ze starších dívky: Antonie Mauleová a Ema Nejedná a starší chlapci: Ondra Kanta, Martin Kejval, Ondra Kubiš, Jindra Srb a Tobiáš Kanta.  

Mladší chlapci:

Fáňa Maule: První pokus mu vyšel skvěle a zlepšil si osobní rekord na 18,56s. Druhý pokus už mu nevyšel na rozdělovači a výsledný čas byl 21:91s. V celkovém pořadí letošního Stimaxu se umístil na 13. místě z 41 závodníků.  

Milan Zyka: Milan se závěrečné kola neúčastnil, ale z předchozích dvou kol se umístil celkově na 14. místě z 41 závodníků.  

Míra Fidrich: První pokus i přes pád z kladiny v tréninku zvládl na jedničku. Zaběhl krásný osobáček 16:98s. Druhý pokus byl jen o chlup pomalejší 17:49s. Celkově se Míra umístil na výborném 8. místě z 41 závodníků. 

Matěj Maule: Matějovi bohužel v obou pokusech nevyšly hadice i tak, ale zaběhl pěkné časy. První pokus 18:97s a druhý 17:24s. Celkově se umístil nejlépe ze všech našich závodníků na skvělém 6.místě z 41.  

Starší dívky: 

Tonička Mauleová: V prvním pokusu si zaběhla na jistotu čas 16:06s. Druhý pokus šla risk a byl z toho zlepšený osobáček 15:27s. Celkově se umístila na 17. místě ze 76 závodnic.  

Emka Nejedlá: První pokus se zadrhla na středech a cílem proběhla v čase 17:80s. V druhém pokuse jí to klaplo a dala si osobáček 16:17s. Celkově se umístila na 22 místě ze 76 závodnic. 

Starší chlapci: 

Ondra Kanta: Ondra první pokus skvěle napálil a byl z toho osobáček 14:80s. Do druhého pokusu měl rozkaz jít na risk, bohužel mu nevyšel rozdělovač a čas 17:16s, ale nebylo proč smutnit, protože čas z prvního pokusu byl parádní. Celkově se Ondra umístil v seriálu Stimax cupu na 18. místě z 55. závodníků.  

Martin Kejval: Marťas umí dávat stabilně časy na 14s a předvedl to i nyní v Ústí. V prvním pokusu zaběhl čas 14:79s. V druhém pokusu mu čtrnácka utekla opravdu o chloupek…čas 15:00s. Celkově se umístil na 14. místě z 55. závodníků.  

Ondra Kubiš: První pokus úžasně napálil a zaběhl si pěkný čas 15:03s. U druhého pokusu měl smůlu, protože mu do dráhy vjela hadice od soupeře. Ondra to ustál, ale čas byl o to pomalejší 16:28s. Celkově se umístil na 20. místě z 55. závodníků.  

Jindra Srb: Jidnra si v obou pokusech zaběhl pěkné časy 15:51s a 15:58s a zůstal tak jen kousek za osobákem. Celkově se umístil na 22. místě z 55. závodníků.  

Tobiáš Kanta: Tobík je naše vycházející hvězda. Každým dalším závodem se zlepšuje. A ani v Ústí tomu nebylo jinak. První pokus si zaběhl osobáček 17:69s a druhým pokusem si tento osobák hned ještě vylepšil na krásný čas 17:51s. Celkově se umístil na 33. místě z 55. závodníků.  

Honza Reihs: Honza se závodů v Ústí neúčastnil, ale přišel kamarády podpořit a zafandit jim. Celkově se umístil  50.příčce.  

Všem závodníkům patří obrovská gratulace. Jsme moc rádi, že Vás tato disciplína chytila a baví Vás to. Děkujeme rodičům, kteří nám pomáhají na závodech a těšíme na další závodní víkend.

Hasiči Srbice Kája a Lenka

https://sdhsrbice1.rajce.idnes.cz/Stimax_cup_Usti_n.L._12.9.2020_zaverecne_kolo/

Chcete náš příspěvek sdílet?