Stráž pod Ralskem 27.8.2011

16 září, 2011

Stráž pod Ralsekm 27.8.2011 – Soutěž o putovní pohár města Stráže pod Ralskem

Na soutěž jsme se vydali již v pátek 26.8.2011 s týmem mužů A a B. Už několik let se snažíme vyjet tak abychom tam byli před setměním, ale máme to vždy jen tak tak abychom se stihli zabydlet.

Letos jme měli zajištěné pohoštění a to 14kg vážící sele, které pro nás připravil Péťa Svoboda. Musím podotknout, že bylo skvěle upečené a tak při něm družná zábava vydržela až do brzkých ranních hodin. Není se tedy co divit že druhý den byl pro většinu z nás docela namáhavý, ale vzpamatovali jsme se a připravili jsme se řádně na samotné závody.

Áčko obhajovalo první místo z loňské sezóny, ale bohužel se nezadařilo a tak muži A skončili na i tak hezkém 4. místě. video- http://www.stream.cz/uservideo/616168-sdh-srbice-straz-pod-ralskem-27-8-2011 Bečku se netradiční požární útok povedl a dostali se tak na slušné 9.místo. video- http://www.stream.cz/uservideo/617240-sdh-srbice-b-straz-pod-ralskem-27-8-2011

Na příští ročník nás čeká udělat několik úprav na naší mašině a především na vývěvě, abychom byli opět konkurence schopni i na těch nejvyšších příčkách.

Chcete náš příspěvek sdílet?