TFA DEN PRO SRBICE 17.6.2023

17 června, 2023
IMG-20230617-WA0027

TFA LIGA SEVERU V CÍTOLIBECH

Ondra Kubiš a Martin Kejval vyjeli 3.kolo TFA LIGY a tentokrát do Cítolib.  Oba dva si vedli skvěle a cílem proběhli jen kousek od sebe. Martin v čase 2.36.21 a umístil se na parádním 3.místě,  Ondra v čase 2.38.27 těsně za ním na 4.místě .

Obrovská gratulace. Kluci na sobě tvrdě makají a je to vidět na jejich výkonech.

TFA JUNIOR MOJŽÍŘ

Na své první TFA jsme přivezli i naše nadšené závodníky od 6ti do 17 let. Pro všechny to byla první zkušenost s touto disciplínou a všichni si s ní poradili parádně.

Za nejmenší závodníky ve věku 6-8 let běžel Jindra Puchmeltr a Vašík Drobný…oba to dali parádně. Jindra se umístil na 6. a Vašík na 13.  Gratulujeme.

V kategorii Mladších jsme měli sourozence Terku a Tondu Vohradský….I jim se v závodě dařilo a dali ze sebe maximum. Terka se umístila na 4.místě a Tonda na 6. Gratulka.

Pak už šli na řadu naši starší a dorost a ti už měli jen jeden pokus…každý se s tím pořádně popral, ale některým trať sedla přeci jen více.

Tonča Mauleová- 1. místo v kategorii starší dívky a neztratila by se se wvym výkonem ani mezi kluky.

Míra Fidrich- 1. místo v kategorii starší chlapci…Míra tedy pořádně překvapil. Kde se to v tom štíhlém těle vzalo,  ale dal že sebe všechno a trať zvládl parádně rychlostně i technicky.  Gratulujeme

I všichni ostatní ze sebe vydali všechno a svůj první závod zvládli skvěle…všichni získali cenné zkušenosti a užili si krásný závodní den. Tobiáš Kanta 6.místo,  Péťa Prchal 9.místo, František Maule 12.místo a Martin Chládok  15.místo.

Jako poslední šel na start náš dorostenec Ondra Kanta. I on si s trati pěkně poradil a umístil se na 4.místě.

Gratulujeme všem závodníkům k jejich úžasným sportovním výkonům a děkujeme pořadatelům za krásný den.