XIX. ročník MEMORIÁL MARTY HABADOVÉ – MLADŠÍ ŽÁCI

31 října, 2021
20211031_134918

31.10.2021 HALOVÉ ZÁVODY PRAHA – mladší žáci 6-11 let

V neděli jsme vyrazili na halové závody s mladšími žáky. Čekali je jejich první velké závody. Díky covidovým opatřením musely být kategorie dívky a chlapci rozdělené  a tak jsme den začali s naší jedinou malou závodnicí.

Zuzi Spálová si vedla parádaně. Celé dopoledne jí stála po boku jako průvodce Tonička a Zuzinka si prvním pokusem zaběhla zajišťovací čas 22:82 s. Druhý pokus jí pak vyšel parádně a dala si osobáček 20:75 s a celkově se umístila na pěkném 78. místě ze 118 závodnic.

V poledne přišli na řadu naši chlapci: Milan Zyka, Matyáš Tomanec, Fáňa Maule, Vítek Spála, Péťa Prchal a Martin Chládok. V jejich kategorii bylo celkem 101 závodníků a i u mladších získávalo prvních 50 body do Českého halového poháru 2021.

Nejlepší výsledek ze všech našich závodníků nám předvedl Milan Zyka, který se s časem 15:63 s umístil v TOP TEN na skvělém 8 místě a získal tak 43 bodů do Českého halového poháru 2021 (ČHP). Milan byl na konci závodu vyhlášený a získal diplom a věcné ceny. Mooooc mu gratulujeme.

Matyáš Tomanec v Praze poprvé překonal svůj velký respekt z kladiny a bylo to na výsledku pořádně znát. Tratí doslova prolétl a jen škoda menšího zdržení s proudnicí před cílem. I tak, ale parádní zlepšení osobního rekordu na 15:72 s a úžasné 13.místo . Do bodování ČHP 2021 získal 38 bodů.

Fáňa Maule startoval hned v prvním rozběhu a nezačal závod vůbec špatně. První pokus doběhl v čase 17:74 s. Druhý pokus ještě zrychlil na 17:51 s a zůstal těsně nad svým osobním maximem. S tímto časem se umístil na pěkném 28. místě a získal 23 bodů do ČHP 2021.

Vítek Spála to zvládl parádně a poprvé nám na závodech předvedl skvělý přeskok překážky bez nášlapu. Cílem pak doběhl setinku za osobákem v pěkném čase 18:81 s a umístil se na pěkném 43. místě a získal 8 bodů do ČHP 2021.

Jen pár míst za bodovanou padesátkou doběhl Péťa Prchal na pěkném 53. místě v čase 19:61 s.

Dobře si vedl i náš letošní nováček v běhu na 60 m s překážkami, pro kterého byla hala teprve druhým závodem. Martin Chládok si zlepšil osobáček na 21,01 s a umístil se na krásném 66. místě.

Děkujeme všem závodníkům za skvělou spolupráci mezi sebou. Zvládli jste své první velké halové závody na jedničku. Gratulujeme všem a jsme na Vás pyšní. Děkujeme i organizátorům za skvěle připravený zorganizovaný závodní víkend.

Kája a Lenka Hasiči Srbice

VÝSLEDKY – Mladší dívky:

https://mladez.dh.cz/images/Dokumenty/mladez/CHP/2021/mmh/mladsi-divky.pdf

VÝSLEDKY – Mladší chlapci:

https://mladez.dh.cz/images/Dokumenty/mladez/CHP/2021/mmh/mladsi-chlapci.pdf

Chcete náš příspěvek sdílet?