Zahájení KL Štrbice

18 května, 2013

Na zahajovací závody Krušnohorské ligy jsme vyrazili se všemi družstvy dospělých.

Jako první se z našich připravili na start MUŽI A ve složení: Míra, Kája, Jára, Venca, Zdeněk, Honza a Patrik. Klukům se požární útok moc povedl a dali si hned na prvních závodech svůj REKORD a to čas 18.91s. Nakonec se ale dařilo i dalším družstvům a tak s tímto časem skončili až na 5.místě. Ale i tak to radost z úspěchu nikomu nezkazilo.

Poté přišli na řadu MUŽI B ve složení: na stroji zastupoval z áčka Míra, Máca, Fanouš, Tomáš, Péťa, Honza a Míša. Tahle sestava toho spolu letos ještě moc nenatrénovala a tak byl jejich čas 22.? pěkným pokusem a získali za něj 8.místo.

Nakonec se na start postavili srbické ŽENY ve složení: Lucka, Lenka, Terezka, Klárka, Máca, Martina a Stáňa. Nad ženami ale nakonec na celé čáře zvítězila nervozila a tak se pokazilo co se dalo a s časem 27s skončili na posledním 6.místě.

Podrobné výsledky a fotogalerii naleznete na:      www.krusnohorskaliga.cz

Chcete náš příspěvek sdílet?